наймаштабніший конкурс професійної майстерності!![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
Радіємо, що стали його частиною
Здобувач освіти гр.10 за професією: “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” Антипенко Данило взяв участь у компетенції: “Зварювальні роботи “
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/267698975_1111394939665732_6210965960198181587_n-768x1024.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/267393273_1111406756331217_8544226117891788215_n.jpg)
Здобувач освіти гр.14 за професією: “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” Кучеренко Євгеній взяв участь у компетенції: “Електромонтажні роботи ”
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/267775342_1112062346265658_9169732611181056575_n-768x1024.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/268261374_1112062289598997_4399222694498299052_n-768x1024.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/267412543_1112062412932318_1616997434573143545_n-768x1024.jpg)
#WorldSkillsUkraine2021 – це було дивовижно, масштабно та дуже емоційно!Дякуємо майстрам в/н Мотовило Н.М. та Четвертак Л.В.,здобувачам освіти Антипенко Д. та Кучеренко Є. за підготовку та участь!
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/267826060_1112496972888862_8351749969554903531_n-768x1024.jpg)