ДЕКАДА РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ

ЗА ФАХОМ « ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК», «ЕЛЕКТРОМОНТЕР»

На виконання плану роботи, з метою розширення і поглиблення знань з професійної підготовки, формування у здобувачів освіти прагнення до постійного вдосконалення знань, розвиток професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників, прагнення до самостійної пошукової та творчої роботи,

збудження пізнавального інтересу до вивчення дисциплін шляхом проведення цікавих заходів і показу прикладного характеру в конкретній галузі виробництва в навчальному закладі з 29.11.21 по 10.12.2021 була проведена (онлайн), декада робітничих професій металургійного профілю.

Декада проходила під девізом: «Робітничі професії – це не просто професії, це стиль життя».

Всі заходи проводились в групах: №5;4 – І курс; №2 – ІІ курс; №10 – ІІІ курс за графіком декади.

Члени комісії: 3 – викладача й 5 майстрів в/н:

 Марина Захарова – викладач спецтехнології;

Любов Терещенко – викладач спецтехнології;

Людмила Лавріновіч – викладач спецтехнології;

Наталія Мотовило – майстер в/н за фахом «Електрогазозварник»;

Ірина Бойко – майстер в/н за фахом «Електрогазозварник»;

Богдан Дронюк – майстер в/н за фахом «Електрогазозварник»;

Людмила Четвертак – майстер в/н за фахом «Електромонтер»;

Анатолій Міцак – майстер в/н за фахом «Електрогазозварник».

Графік проведення декади

№ з/пДата проведенняМісце проведенняЧасНазва заходуВідповідальний 
129.11.2021дистанційно11:00ZOOM – Презентація метод комісії. Установча конференція.Лавріновіч Л. М.
30.11.2021дистанційно11:00ZOOM – Виховний захід: «Зварювання для душі.  Мистецтво зварювання – родзинки професії» (для 5, 2, 10 груп).Лавріновіч Л.М.
31.12.2021дистанційно8:30ZOOM – урок в/н «Дугове наплавлення валиків у нижньому положенні шва» (для 5 групи).Бойко І.А.
42.12.2021дистанційно12:00ZOOM – урок «Читання креслень зварних конструкцій» (для 2 групи).Терещенко Л.М.
53.12.2021дистанційно9:00ZOOM – урок в/н «Інструменти, які використовуються при електромонтажних роботах» (для 4 групи)Четвертак Л.В.
66.12.2021дистанційно9:00ZOOM – урок в/н «Напівавтоматичне зварювання двотаврових балок» (для 10 групи)Мотовило Н.М.
77.12.2021дистанційноZOOM – конференція «Електропровідність металів» (для 5, 4, 2, 10 груп).Терещенко Л.М.
88.12.2021дистанційно8:30ZOOM – Презентація «Підготовка висококваліфікованих зварників для підприємств нашого міста» (для 5, 2, 10 груп).Бойко І.А.
99.12.2021дистанційно12:00ZOOM –  Майстер клас «Дугове зварювання пластин у вертикальному положенні шва» (для 2 групи)Дронюк Б.Б. Пікус Н.Л.
1010.12.2021дистанційно11:00ZOOM – Пізнавальний урок – гра «Спритний зварник» (для 5, 2, 10 груп).Лавріновіч Л.М.

 29.11.21р.  в рамках декади металургійної комісії, в ZOOM об 11:00 годин відбулася презентація методичної комісії та установча конференція. В конференції приймали участь всі члени комісії, викладачі та адміністрація ліцею. Проводила голова методичної комісії Людмила Лавріновіч.

30.11.21 р.  в ZOOM о 13:00 годин, за планом декади металургійної комісії був проведений виховний захід: «Зварювання для душі. Мистецтво зварювання – родзинки професії». В заході приймали участь здобувачі освіти груп №10; 5, всі члени комісії, викладачі та адміністрація ліцею. Проводила викладач спецтехнології Людмила Лавріновіч.

 1.12.21 р. в ZOOM о 8:30 годин, за планом Декади металургійної комісії був проведений урок в/н: «Дугове наплавлення валиків у нижньому положенні шва». Проводила майстер в/н Бойко І.А. з групою №5.

 2.12.21 року в ZOOM о 13:00 годин, за планом Декади металургійної комісії було проведено конференція: «Читання креслень зварних конструкцій». В конференції приймали участь здобувачі освіти груп № 5; 2; 10 всі члени комісії, викладачі та адміністрація ліцею.  Проводила викладач спецтехнології Терещенко Л.М.

3.12.21 року. в ZOOM о 9:00 годин, за планом декади металургійної комісії був проведений урок в/н: «Інструменти, які використовуються при електромонтажних роботах». Проводила майстер в/н Четвертак Л.В. з групою №4.

6.12.21 року, в ZOOM о 9:00 годин, за графіком декади, був проведений урок в/н: «Напівавтоматичне зварювання двотаврових балок». Проводила майстер в/н Мотовило Н.М. з групою №10.

7.12.21 р. в ZOOM о 12:00 годин, за графіком декади, відбулася конференція «Електропровідність металів». В конференції приймали участь здобувачі освіти груп №4; 5, всі члени комісії, викладачі та адміністрація ліцею. Проводила викладач спецтехнології  Терещенко Л.М.

8.12.21 року в ZOOM о 8:30 годин, за графіком декади, був проведений виховний захід – презентація «Підготовка висококваліфікованих зварників для підприємств нашого міста». В заході приймали участь здобувачі освіти груп № 5; 2; 10 всі члени комісії, викладачі та адміністрація ліцею. Проводила майстер в/н Бойко І.А.

9.12.21 року, в ZOOM о 12.00 годин, за графіком декади, був проведений

« Майстер клас» –  «Дугове зварювання пластин у вертикальному положенні шва». В заході приймали участь здобувачі освіти груп № 2 та всі члени комісії. Проводили майстри в/н: Пікус Н.Л, Дронюк Б.Б.

10.12.21 року, в ZOOM о 10.00 годині, за графіком декади, був проведений урок – гра «Спритний зварник», для груп № 5; 2; 10. В заході приймали участь здобувачі освіти груп № 5; 2; 10 та всі члени комісії. Проводила викладач спецтехнології Лавріновіч Л.М.

Професіоналізм, організованість та оригінальність в підготовці та проведенні декади з професій: « Електрогазозварник», «Електромонтер» виявили викладачі професійно – теоретичної підготовки: Терещенко Л.М., Лавріновіч Л.М. та майстри в/н: Бойко І.А., Мотовило Н.М., Четвертак Л.В., Дронюк Б.Б., Пікус Н.Л., голова методичної комісії  Лавріновіч Л.М.

 Досвід, набутий під час проведення декади з професій буде використаний  в навчально – виробничій діяльності.

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x