Матеріально-технічне забезпечення
У вік бурхливого розвитку науки і техніки час вимагає від кожного громадянина України самостійності думки, здатності до самостійної пізнавальної діяльності, вміння творчо підходити до праці. Перед освітніми закладами стоїть завдання перетворити навчання у творчий процес, зробити його розвиваючим, виховуючим, формуючим. Велика роль у цьому процесі відводиться матеріально-технічній базі.
У ліцеї функціонує 10 кабінетів загальноосвітньої підготовки, основними завданнями яких є:
– організація індивідуального та диференційованого навчання;
– реалізація практичної і творчої складових змісту навчання;
– забезпечення профільного навчання;
– організація роботи гуртків та факультативів;
– проведення засідань методичних комісій;
– індивідуальна підготовка викладача до занять та підвищення його науково-методичного рівня.
Навчально-методична база загальноосвітніх кабінетів забезпечує хороші умови для поглиблення і закріплення знань здобувачів освіти на протязі навчання в ліцеї. Діють кабінети історії України, всесвітньої історії, української літератури і мови, зарубіжної літератури, математики, біології, хімії, фізики, інформатики та інформаційних технологій, іноземної мови.

База кабінетів із захисту Вітчизни та фізкультурно-спортивного комплексу дає можливість успішно готувати молодь до служби у війську.
Теоретичні знання із спецдисциплін здобувачів освіти набувають в кабінетах спецтехнологій: продавців продовольчих товарів, контролерів-касирів, електрогазозварників, електромонтерів, касирів в банку.
Практичних навиків здобувачів освіти можуть набути в майстернях, обладнаних зварювальними апаратами, інструментами; електромонтажній лабораторії. Тут вони вчаться працювати на верстатах, засвоюють ази зварювальної справи, стають справжніми професіоналами у галузі торгівлі.






