Матеріально-технічне забезпечення

У вік бурхливого розвитку науки і техніки час вимагає від кожного громадянина України самостійності думки, здатності до самостійної пізнавальної діяльності, вміння творчо підходити до праці. Перед освітніми закладами стоїть завдання перетворити навчання у творчий процес, зробити його розвиваючим, виховуючим, формуючим. Велика роль у цьому процесі відводиться матеріально-технічній базі.

Енергозбереження є ключовим аспектом сучасного освітнього процесу. Адже зниження енергоспоживання сприяє створенню більш комфортних умов навчання завдяки використанню сучасних технологій. Підвищення рівня енергозбереження сприяє формуванню більш свідомого суспільства, яке піклується про навколишнє середовище та майбутні покоління. Енергоефективність у закладах освіти дозволяє спрямувати зекономлені кошти на розвиток освітніх програм.

Тому по Криворізькому професійному ліцеї було видано наказ “Про підготовку та впровадження програми “Відповідальне споживання електроенергії”, а також розроблено план заходів по підготовці та впровадженню програми у закладі освіти на 2024-2025 навчальний рік.

Наказ про підготовку та впровадження програми “Відповідальне споживання електроенергії”

План заходів по підготовці та впровадженню програми “Відповідальне споживання електроенергії”

У ліцеї функціонує 6 кабінетів загальноосвітньої підготовки, основними завданнями яких є:

– організація індивідуального та диференційованого навчання;
– реалізація практичної і творчої складових змісту навчання;
– забезпечення профільного навчання;
– організація роботи гуртків та факультативів;
– проведення засідань методичних комісій;
– індивідуальна підготовка викладача до занять та підвищення його науково-методичного рівня.

Навчально-методична база загальноосвітніх кабінетів забезпечує хороші умови для поглиблення і закріплення знань здобувачів освіти на протязі навчання в ліцеї. Діють кабінети інформатики та інформаційних технологій, історії , захисту України, української мови і літератури, математики, хімії, зарубіжної літератури, іноземної мови

Кабінет інформатики та інформаційних технологій


База кабінетів із захисту Вітчизни та фізкультурно-спортивного комплексу дає можливість успішно готувати молодь до служби у війську.


Теоретичні знання із спецдисциплін здобувачів освіти набувають в кабінетах спецтехнологій: товарознавства, касирів (в банку), електрогазозварників, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, верстатників широкого профілю, кабінет охорони праці.

Паспорт кабінету спецтехнології електрогазозварників

Паспорт кабінету спецтехнології електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування

Паспорт кабінету спецтехнології товарознавства

Паспорт кабінету спецтехнології касирів (в банку)

Кабінет спецтехнології верстатників широкого профілю

Кабінет охорони праці

Практичних навичків здобувачі освіти можуть набути в майстернях та лабораторіях, обладнаних зварювальними апаратами, інструментами. Тут вони вчаться працювати на верстатах, засвоюють ази зварювальної справи, стають справжніми професіоналами у галузі торгівлі.

Паспорт лабораторії електротехніки

Паспорт лабораторії контролерів-касирів

Паспорт майстерні електрогазозварників

Паспорт майстерні верстатників широкого профілю

Паспорт майстерні взуттьовиків
 

Перелік відомостей про договори про передачу права на експлуатацію та користування державним майном, включаючи договори оренди