Замовники кадрів

Соціальні партнери

За останні роки  суттєво змінилися напрями діяльності ліцею щодо організації і проведення виробничого навчання та практики здобувачів освіти. Наш колектив знаходиться у постійному професійному пошуку, ми вивчаємо попит роботодавців, їхні новітні технології праці та організацію роботи для того, щоб забезпечити саме для них необхідний рівень підготовки. У ліцеї проводиться наукова робота. Розробляються сучасні технології навчання, методичні рекомендації, електронні посібники, які розкривають організаційні, навчально – виховні процеси та процеси професійного навчання.

Соціальне партнерство Криворізького професійного ліцею  орієнтоване на досягнення спільної мети з роботодавцями  – задоволення  ринку праці робітничими кадрами шляхом їх якісного професійного навчання.

Нашими партнерами є відомі в місті підприємства:

  • Публічне акціонерне товариство “АрселорМіттал Кривий Ріг”
  • ТОВ “САВ-Дістрибьюшн”
  • Публічне акціонерне товариство “УкрСиббанк”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x