Засідання методичної комісії класних керівників

21.12.2021року, згідно з планом роботи методичної комісії класних керівників, було проведено підсумкове засідання за І семестр 2021-2022 н.р.✍Під час засідання👩‍💻 досвідчені колеги презентували свій досвід роботи і розкрили такі актуальні теми: “Лайфхаки ефективної комунікації зі здобувачами освіти та їх батьками” (Кухтін К.О.)”Розвиток творчого потенціалу здобувачів освіти, реалізація їх здібностей у різних сферах діяльності” (Євтушенко С.В.) Практичний психолог ліцею Пятуніна А.О. надала звіт з діагностування здобувачів освіти І курсу з метою виявлення групи ризику та вивчення схильності до суїцидальної поведінки.

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.Слава Україні! Героям Слава!

Вітаємо нашу Ковальову Юлію, здобувачку освіти ІІ курсу за професією “Касир(в банку); контролер у банку” з І місцем в Чемпіонаті України з важкої атлетики серед дорослих(вагова категорія до 49кг), м. Хмельницький. Пишаємось нашою молоддю! Наближаємо Перемогу!

Сьогодні ми зустрілись онлайн із здобувачами освіти І-ІІІ курсу на єдиній виховній годині “Україна Сильна та Незламна. Вільна та Незалежна”Квест неймовірно сподобався дітям!!!Познайомились, поспілкувались, пригадали… Скучили, налаштувались на роботу, далі буде… Висновок: молодь у нас неймовірна!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x