Засідання методичної комісії класних керівників

21.12.2021року, згідно з планом роботи методичної комісії класних керівників, було проведено підсумкове засідання за І семестр 2021-2022 н.р.✍Під час засідання👩‍💻 досвідчені колеги презентували свій досвід роботи і розкрили такі актуальні теми: “Лайфхаки ефективної комунікації зі здобувачами освіти та їх батьками” (Кухтін К.О.)”Розвиток творчого потенціалу здобувачів освіти, реалізація їх здібностей у різних сферах діяльності” (Євтушенко С.В.) Практичний психолог ліцею Пятуніна А.О. надала звіт з діагностування здобувачів освіти І курсу з метою виявлення групи ризику та вивчення схильності до суїцидальної поведінки.

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x