В рамках проведення тижня до Дня енергетика України на базі приватного навчального закладу “Центр професійної освіти і навчання” 22.12.2021 було проведено технічний турнір-гру знавців електрики “Брейн-ринг”.Здобувачі освіти гр.4 за професією: “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ” Криворізького професійного ліцею з задоволенням взяли участь у цьому заході та посіли ІІІ місце
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/269759859_1116891562449403_1283041190907473341_n.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/269768346_1116891879116038_3569900253096338044_n-768x1024.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2021/12/269853710_1116891905782702_1326644230466843458_n-768x1024.jpg)