11 січня 2022 в Криворізькому професійному ліцеї відбулось чергове засідання педагогічної ради,на якому підвели підсумки роботи за І семестр та визначили завдання на наступний семестр навчального року.
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/271751713_1129951657810060_3950488843755785287_n-1024x768.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/271741956_1129951771143382_8148740730046971409_n-1024x767.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/271739651_1129951701143389_2775617028304395042_n-768x1024.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/271717487_1129951751143384_5123269253711616397_n-768x1024.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/271694695_1129951674476725_7069052467991187967_n-1024x768.jpg)
![](https://kpl-66.dp.ua/wp-content/uploads/2022/01/271586963_1129951717810054_489445102277604998_n-768x1024.jpg)
Якщо у вас виникли питання
напишіть нам
11.01.2022
11 січня 2022 в Криворізькому професійному ліцеї відбулось чергове засідання педагогічної ради,на якому підвели підсумки роботи за І семестр та визначили завдання на наступний семестр навчального року.
До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.
В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]
Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!