Всесвітній день боротьби за СНІДом

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Кожного року від цієї страшної хвороби помирають тисячі людей по всьому світу. Не будь байдужим, стався відповідально до свого життя!

В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом практичний психолог провів зі здобувачами освіти І курсу консультацію “ВІЛ/СНІД через дружбу не передається”. Під час заходу отримали інформацію про походження хвороби, її шляхи передачі та способи захисту. Всім міцного здоров’я!

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x