Вступ – 2025
В Україні набув чинності закон щодо вступної кампанії 2025. А це означає, що де-юре вступна кампанія 2025 стартувала. Далі у Міносвіти мають запустити реєстрацію вступників в електронних кабінетах. Адже подавати документи на вступ можна буде тільки через них.
Правила прийому до Криворізького професійного ліцею у 2025 році
Що відомо про вступ 2025?
- У законі про вступ, який набув чинності 27 грудня йдеться про те, що у 2025 році в Україні скасували вступ на молодшого бакалавра. (“молодший бакалавр” – це “короткий цикл” вищої освіти. Обсяг навчальної програми становив тільки 120 кредитів, на відміну від 180-240, які потрібні для бакалавра).
- У 2024 році конкурсний відбір на навчання для здобуття ступеня бакалавра здійснюватиметься за результатами національного мультипредметного тесту.
- Конкурсний відбір на навчання для здобуття ступеня вищої освіти на спеціальності, що передбачають перевірку творчих або фізичних здібностей вступника, здійснюватиметься за результатами двох іспитів – творчого конкурсу та НМТ. (раніше, у 2023 році вступники на спеціальності фізичної культури і спорту, аудіовізуального мистецтва та виробництва, дизайну, хореографії, музичного та сценічного мистецтва мали можливість вступати до вишів за результатами виключно творчого конкурсу).
Стартувала реєстрація на НМТ-2025
14 березня розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триватиме до 11 квітня включно.
Для реєстрації вступникам потрібно:
самостійно створити персональний кабінет на сайті УЦОЯО: https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt
зазначити реєстраційні дані;
завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти;
чекати повідомлення про успішну реєстрацію.
Цьогоріч реєстрація відбувається безпаперово. Більше деталей про процедуру розповідають наші колеги з Український центр оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/
Успіхів
Куди піти навчатися?
Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання хлопців та дівчат, які мріють стати елітою Збройних Сил України
💙💛 Інститут Військово-Морських Сил – єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України.
💙💛 Інститут Військово-Морських Сил готує військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно – артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.
💙💛 Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.
💙💛 До Інституту Військово-Морських Сил приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та мають повну середню освіту.
💙💛 Вступні випробування: психологічне обстеження, оцінка рівня фізичної підготовленості, заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.
💙💛 КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ПРОЖИВАННЯМ, ХАРЧУВАННЯМ, ФОРМОЮ ОДЯГУ ТА ГРОШОВИМ УТРИМАННЯМ.
💙💛 Випускники Інституту Військово-Морських Сил проходять службу в частинах та підрозділах Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, в морській охороні ДПСУ, Національній гвардії і в інших складових Сил оборони.
💙💛Інститут Військово-Морських Сил співпрацює з багатьма морськими навчальними закладами, а курсанти мають можливість навчатися в: Сполучених Штатах Америки, Великій Британії, Федеративній Республіці Німеччина, Французькій Республіці, Литовській Республіці, Республіці Польща, Республіці Болгарія, Румунії тощо.
Основні критерії відбору кандидатів для участі у міжнародних програмах: успішність навчання, високий рівень знань з іноземної мови.
Україна – морська держава і їй потрібні професійні військові моряки. ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР, ОБИРАЙ ШЛЯХ ОФІЦЕРА НАЦІОНАЛЬНОГО ФЛОТУ!
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf за посиланням bit.ly/3OCmggX. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером. Окрім завдань, тут є правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. Слід пам’ятати, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами bit.ly/39iaXud. Також найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цей варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування. Нагадаємо, для вступу до закладів вищої освіти у 2022 році необхідно скласти національний мультипредметний тест (НМТ) bit.ly/3MgUwwo, який складатиметься з трьох блоків завдань з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА.