300 років минуло від дня народження Григорія Савича 

Блогер, коуч, фрілансер – напевно, так би ми назвали Григорія Сковороду, якби він був нашим сучасником!🤔
Але ж справа не в назвах, а в тому, що людина залишає після себе.
300 років минуло від дня народження Григорія Савича, а з джерела його мудрості ми й досі насичуємось знаннями!✍️
Його афоризми наша незнищенна культурна спадщина!☝️👨‍🏫
Оберіть свій!☝️
Ці мудрі вислови не залишать вас байдужими!✍️

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x