130-річчя Миколи Хвильового

13 грудня виповнилось 130 років від дня народження Миколи Хвильового – українського прозаїка, поета, публіциста, громадського діяча, одного з найбільш знакових постатей доби «Розстріляного відродження».

Ім’я Миколи Хвильового 📖одне з найпомітніших серед блискучих талантів, які започаткували нову українську літературу.

✍️Він був одним із основоположників пореволюційної української прози та поезії. Літературна спадщина Миколи Хвильового велика й жанрово різноманітна.

✏️Його називають романтиком революції та нового світлого життя.

Разом зі здобувачами освіти, з нагоди ювілейної дати, провели урок-диспут, де шукали відповідь на проблемне питання: “Як комуніст став натхненником гасла “Геть від Москви!”?

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x