Історія розвитку зварювання. Видатні вчені – зварювальники 

За графіком проведення декади робітничих професій методичної комісії металургійного профілю відбувся онлайн виховний захід з професійною спрямованістю: «Історія розвитку зварювання. Видатні вчені – зварювальники». Захід провела майстер в/н Мотовило Н.М. Будь-яка сучасна технологія спочатку має передумови виникнення, процес розвитку крізь призму історії, кульмінаційні, значимі імена вчених, підсумок в сучасності і перспективи подальшого розвитку. Майбутні зварники мають знати історію обраної професії, важливість та необхідність її в теперішній час. Адже після перемоги вкрай потрібними будуть руки кваліфікованих зварників для відбудови нашої України.

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x