Історія розвитку зварювання. Видатні вчені – зварювальники 

За графіком проведення декади робітничих професій методичної комісії металургійного профілю відбувся онлайн виховний захід з професійною спрямованістю: «Історія розвитку зварювання. Видатні вчені – зварювальники». Захід провела майстер в/н Мотовило Н.М. Будь-яка сучасна технологія спочатку має передумови виникнення, процес розвитку крізь призму історії, кульмінаційні, значимі імена вчених, підсумок в сучасності і перспективи подальшого розвитку. Майбутні зварники мають знати історію обраної професії, важливість та необхідність її в теперішній час. Адже після перемоги вкрай потрібними будуть руки кваліфікованих зварників для відбудови нашої України.

29 січня відзначається 105 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма […]

24 січня 2023 в Криворізькому професійному ліцеї представники ГО “Асоціація саперів України” в партнерстві з NPA Conflict Preparedness & Protection в рамках проєкту «Готовність та захист у випадках збройного конфлікту» провели очне інформування працівників закладу освіти щодо поведінки цивільного населення під час обстрілів, підготовки до них і дій після обстрілів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x