Інтернет-марафон

Сьогодні, 7 лютого, педагогічні працівники і здобувачі освіти Криворізького професійного ліцею долучились до онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету, що проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. Учасники марафону мали змогу ознайомитися з можливостями цифрових інструментів та платформ Google для безпечного перебування в мережі Інтернет, послухати виступи експертів та отримати корисні поради щодо онлайн-безпеки дітей.

Минув Шевченківський тиждень активно, пізнавально, сучасно! Великого українця Шевченка побачили різним – від поета своєї доби до сучасного блогера, активного учасника Революції Гідності! Підсумок тижня такий: скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь, а слово Кобзаря житиме вічно! Для кожного майбутнього покоління українців Тарас Шевченко буде своїм, буде актуальним!

Найбільше і найменше… До чого тут Тарас Шевченко? Два цікавих факти, які вас обов’язково зацікавлять!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x