Тиждень інтернет-безпеки

В рамках тижня Інтернет-безпеки, з метою підвищення інформаційної компетентності здобувачів освіти, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі.

07 лютого була проведена бесіда з питань безпечного користування Інтернетом серед здобувачів освіти за темою «Безпечний Інтернет»

08 лютого було проведено заняття практичним психологом Пятуніною А. О. “Безпечний Інтернет”📱🖥. Розглянули позитивні та негативні сторони Інтернету, виконували практичні вправи з метою закріплення отриманої інформації♡♥︎

10 лютого викладачем інформатики Білик С. А. було проведено захід “Твій розумний вибір”. Здобувачі освіти І курсу впевнено визначили всі переваги та недоліки користування всесвітньою мережею, ознайомились з різними видами інтернет-шахрайства та способами уникнення непрємностей. Також присутні активно відповідали на питання вікторини, підтвердивши свої гарні знання правилами користування мережею Інтернет.

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.Слава Україні! Героям Слава!

Вітаємо нашу Ковальову Юлію, здобувачку освіти ІІ курсу за професією “Касир(в банку); контролер у банку” з І місцем в Чемпіонаті України з важкої атлетики серед дорослих(вагова категорія до 49кг), м. Хмельницький. Пишаємось нашою молоддю! Наближаємо Перемогу!

Сьогодні ми зустрілись онлайн із здобувачами освіти І-ІІІ курсу на єдиній виховній годині “Україна Сильна та Незламна. Вільна та Незалежна”Квест неймовірно сподобався дітям!!!Познайомились, поспілкувались, пригадали… Скучили, налаштувались на роботу, далі буде… Висновок: молодь у нас неймовірна!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x