Тиждень інтернет-безпеки

В рамках тижня Інтернет-безпеки, з метою підвищення інформаційної компетентності здобувачів освіти, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі.

07 лютого була проведена бесіда з питань безпечного користування Інтернетом серед здобувачів освіти за темою «Безпечний Інтернет»

08 лютого було проведено заняття практичним психологом Пятуніною А. О. “Безпечний Інтернет”📱🖥. Розглянули позитивні та негативні сторони Інтернету, виконували практичні вправи з метою закріплення отриманої інформації♡♥︎

10 лютого викладачем інформатики Білик С. А. було проведено захід “Твій розумний вибір”. Здобувачі освіти І курсу впевнено визначили всі переваги та недоліки користування всесвітньою мережею, ознайомились з різними видами інтернет-шахрайства та способами уникнення непрємностей. Також присутні активно відповідали на питання вікторини, підтвердивши свої гарні знання правилами користування мережею Інтернет.

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x