Тиждень Інтернет-безпеки

В Криворізькому професійному ліцеї розпочався тиждень Інтернет-безпеки. Викладач інформатики Ковалевська Наталія Сергіївна провела цікавий захід “Твій розумний вибір”, на якому здобувачі освіти отримали багато корисної інформації. Адже треба не лише вміти користуватися всесвітньою мережею, треба уміти захистити себе від різних непередбачуваних ситуацій, що очікують і початківця, і досвідченого користувача Інтернету. А наскільки готові наші здобувачі освіти до здолання перешкод, показали чіткі відповіді на питання вікторини та виконання інтерактивної вправи.

Минув Шевченківський тиждень активно, пізнавально, сучасно! Великого українця Шевченка побачили різним – від поета своєї доби до сучасного блогера, активного учасника Революції Гідності! Підсумок тижня такий: скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь, а слово Кобзаря житиме вічно! Для кожного майбутнього покоління українців Тарас Шевченко буде своїм, буде актуальним!

Найбільше і найменше… До чого тут Тарас Шевченко? Два цікавих факти, які вас обов’язково зацікавлять!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x