Тиждень читання

Читання для розуму – те саме, що фізичні вправи для тіла (Джозеф Еддісон).

📖Книга і читання – це одне з найбільших див нашого всесвіту. Ми майже нічого не знали б про минуле, аби цивілізація не винайшла книгу – розумного й вірного помічника людини.

📖 Книги допомагають виховувати у нас особистість, дають відповіді на тисячі запитань, дарують матеріал для роздумів, пропонують кращий інтелектуальний відпочинок і політ уяви. Завдяки книгам ми пізнаємо себе, мандруємо світом, вивчаємо історію предків, плануємо майбутнє.

Отже, читання:📚

🔸️збагачує словниковий запас

🔸️робить нас розумнішими

🔸️шліфує аналітичні здібності і вчить мислити, аналізувати

🔸️покращує пам’ять

🔸️формує мовленнєву культуру

🔸️збільшує активність роботи мозку

🔸️покращує самооцінку і зменшує депресію

🔸️зміцнює сон (йдеться, звісно, про паперову книгу)

🔸️розвиває емпатію й альтруїзм

🔸️допомагає у вирішенні складних питань.

Будьмо справжніми книголюбами!📖👩‍💻

Впевнена, що у кожного є улюблена книга. Поділіться в коментарях, що це за книга? Як давно ви її прочитали?

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x