Тиждень української писемності

Завершуємо тиждень української писемності та мови!✍️
Протягом тижня плідно попрацювали, створили разом з креативною командою здобувачів освіти інформаційні та пошукові відеосюжети “Унікальність української мови”, “Нестор Літописець та його “Повість врем’яних літ”, взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.
Підсумком тижня стала мовно-правова вікторина “Моє право на державну мову”, де здобувачі освіти дізнались про механізми захисту державної мови, перевірили свої знання з права та української мови.

Минув Шевченківський тиждень активно, пізнавально, сучасно! Великого українця Шевченка побачили різним – від поета своєї доби до сучасного блогера, активного учасника Революції Гідності! Підсумок тижня такий: скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь, а слово Кобзаря житиме вічно! Для кожного майбутнього покоління українців Тарас Шевченко буде своїм, буде актуальним!

Найбільше і найменше… До чого тут Тарас Шевченко? Два цікавих факти, які вас обов’язково зацікавлять!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x