Тиждень Енергозбереження

В рамках проведення Тижня Енергозбереження 10 листопада в Криворізькому професійному ліцеї пройшла цікава Виховна година для груп електромонтерів та зварників. Було розглянуто не лише традиційні питання енергозбереження, а й змістовні повідомлення про Енергетичні системи, про Відновлювальну енергетику, про позитивні та негативні аспекти вітрової та сонячної енергетики. Особливу зацікавленість викликали поради та рекомендації з Енергоаудиту. А ще значної уваги надано порадам із застосування у побуті низьковольтової техніки – фени, пилососи, кип′ятильники. А до того ж і питання придбання, або конструювання відповідних інверторів.
Питання збереження тепла в будівлях розглядаються як невідкладні та обов′язкові!
Відзначено, що альтернативна Енергетика повинна мати пріоритети. Але Зелена та Воднева енергетика в майбутньому мають посісти чільне місце.

Минув Шевченківський тиждень активно, пізнавально, сучасно! Великого українця Шевченка побачили різним – від поета своєї доби до сучасного блогера, активного учасника Революції Гідності! Підсумок тижня такий: скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь, а слово Кобзаря житиме вічно! Для кожного майбутнього покоління українців Тарас Шевченко буде своїм, буде актуальним!

Найбільше і найменше… До чого тут Тарас Шевченко? Два цікавих факти, які вас обов’язково зацікавлять!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x