Тиждень Енергозбереження

В рамках проведення Тижня Енергозбереження 10 листопада в Криворізькому професійному ліцеї пройшла цікава Виховна година для груп електромонтерів та зварників. Було розглянуто не лише традиційні питання енергозбереження, а й змістовні повідомлення про Енергетичні системи, про Відновлювальну енергетику, про позитивні та негативні аспекти вітрової та сонячної енергетики. Особливу зацікавленість викликали поради та рекомендації з Енергоаудиту. А ще значної уваги надано порадам із застосування у побуті низьковольтової техніки – фени, пилососи, кип′ятильники. А до того ж і питання придбання, або конструювання відповідних інверторів.
Питання збереження тепла в будівлях розглядаються як невідкладні та обов′язкові!
Відзначено, що альтернативна Енергетика повинна мати пріоритети. Але Зелена та Воднева енергетика в майбутньому мають посісти чільне місце.

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x