Атестація педпрацівників

З 1 вересня 2023 року набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 9 вересня 2022 року №805  (далі – Наказ № 805), разом з яким відповідно набрало чинності і Положення про атестацію педагогічних працівників (далі – Положення № 805), яке затверджено цим наказом.

Нормативні документи для проведення атестації

Закон України “Про освіту”

Положення про атестацію педагогічних працівників

Постанова КМУ “Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників”

(зі змінами)

Постанова КМУ “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (зі змінами)

Положення визначає порядок проведення атестації педагогічних працівників як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності.

Атестація педагогічних працівників Криворізького професійного ліцею та підвищення кваліфікації проходить згідно затвердженого Перспективного плана-графіка атестаціїпедпрацівників.

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку творчої ініціативи, забезпечення повноти і об’єктивності в оцінюванні роботи педагогічних працівників в Криворізькому професійному ліцеї була створена і розпочала свою роботу Атестаційна комісія.

Наказ про створення атестаційної комісії

Графік роботи атестаційної комісії

Наказ про затвердження списків педпрацівників на участь в черговій атестації

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x