Професія зварник – це мистецтво 

«Професія зварник – це мистецтво». Виховний захід під такою назвою провела викладач спецтехнології Лавріновіч Л.М. на завершення декади методичної комісії Металургійного профілю. Людмила Миколаївна ознайомила здобувачів освіти, майбутніх зварників, з таким напрямком роботи як АРТ – зварювання, з чарівністю обраної професії. Мета заходу – показати красу метала, зацікавити до навчання, викликати бажання стати кваліфікованим зварником з великої літери, а після перемоги активно відбудовувати рідну Україну.

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x