Перший трамвай 

За графіком проведення декади робітничих професій методичної комісії металургійного профілю 21 грудня відбувся виховний захід з професійною спрямованістю: “Перший трамвай”. Провела його викладач спецтехнології Терещенко Л.М. зі здобувачами освіти гр. №1. Сьогодні наші майбутні енергетики знайомились з творчою сторінкою життя видатного українця Федіра Піратського, який є винахідником електричного трамваю.
Було цікаво пізнавати суперечливі сторінки заміни тодішніх “конок” на диво – вагони, які рухались за допомогою електрики. Це значний поштовх у розвитку електротранспорту України! Ми пишаємось, що цей винахід належить видатному українцю Федору Аполоновичу Піровському.

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x