Мистецтво що зцілює

Ми сильні!🙏
Продовжуємо декаду загальноосвітніх дисциплін.👩‍💻
Насиченим виявився сьогодні день 👨‍🏫! Але про всі заходи по черзі…☝️
✅️ Що таке мистецтво? Як воно зцілює душі і впливає на почуття людини?
Чи можливо поєднати класику та сучасність? Як звучать І.Франко, Т.Шевченко, В.Симоненко, П.Тичина, Л.Костенко, С.Жадан у виконанні А.Пивоварова, DOROFEEVA, Є.Хмари,ЯрмаК, гуртів “Kozak System”, “BRUTTO”, “Мандри”?

Ці та інші питання обговорили на виховній годині зі здобувачами освіти групи #7.
Захід провела класний керівник Латюк Вікторія Юріївна.

29 січня відзначається 105 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма […]

24 січня 2023 в Криворізькому професійному ліцеї представники ГО “Асоціація саперів України” в партнерстві з NPA Conflict Preparedness & Protection в рамках проєкту «Готовність та захист у випадках збройного конфлікту» провели очне інформування працівників закладу освіти щодо поведінки цивільного населення під час обстрілів, підготовки до них і дій після обстрілів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x