Мистецтво що зцілює

Ми сильні!🙏
Продовжуємо декаду загальноосвітніх дисциплін.👩‍💻
Насиченим виявився сьогодні день 👨‍🏫! Але про всі заходи по черзі…☝️
✅️ Що таке мистецтво? Як воно зцілює душі і впливає на почуття людини?
Чи можливо поєднати класику та сучасність? Як звучать І.Франко, Т.Шевченко, В.Симоненко, П.Тичина, Л.Костенко, С.Жадан у виконанні А.Пивоварова, DOROFEEVA, Є.Хмари,ЯрмаК, гуртів “Kozak System”, “BRUTTO”, “Мандри”?

Ці та інші питання обговорили на виховній годині зі здобувачами освіти групи #7.
Захід провела класний керівник Латюк Вікторія Юріївна.

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x