Людина і час

16 січня пройшла конференція за підсумками обласного конкурсу робіт, присвячених 150 річниці заснування Наукового товариства імені Шевченка. Свою роботу «Людина і час: видатні особистості Наукового товариства імені Шевченка на тлі історії» представив здобувач освіти І курсу під керівництвом викладачки історії пані Катерини.

Сьогодні, коли наша країна бореться за незалежність на полі бою, як і колись 100 років тому, патріоти і лідери стають еталоном для наслідування. Завдяки своїй діяльності, активній життєвій позиції, участі у розбудові нашої державності, відомі письменники і політичні діячі заклали фундамент формування демократії, правової держави в Україні, виховували особистим прикладом подальші покоління освічених, національно заряджених патріотів незалежності і творців кращої долі.

Цьому вчиться і наша молодь!

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x