Кіберполіція попереджає!

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, з’являються нові способи ошукування. Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайства та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

  1. Обирайте післяоплату – це основна порада для тих, хто купує товари в мережі Інтернет.
  2. Остерігайтесь онлайн-магазинів, які пропонують товари за цінами, значно нижчими, ніж в інших магазинах.
  3. Не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих платформах.
  4. Безкоштовно перевірте сайт онлайн-магазину на сервісі Кіберполіції https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/ або на сервісі Асоціації ЄМА https://check.ema.com.ua/.

Крім перевірки на сайті Кіберполіції здійснюйте також власну перевірку: почитайте відгуки про продавця та дізнайтеся історію роботи інтернет-магазину.

Не дайте шансу шахраям ошукати вас!

https://dp.npu.gov.ua/news/obyraite-pisliaplatu-tse-osnovna-porada-politsii-dlia-tykh-khto-kupuie-tovary-v-merezhi-internet.

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x