Зварювальні пости. Джерела живлення зварювальної дуги 

В рамках проведення декади робітничих професій методичної комісії металургійного профілю 20 грудня відбувся підсумковий онлайн урок теоретичного навчання з теми: «Зварювальні пости. Джерела живлення зварювальної дуги». Провела урок викладач спецтехнології Лавріновіч Л.М. зі здобувачами освіти гр. №10. Хлопці чітко і правильно відповідали на всі поставлені питання, активно виконували запропоновані цікаві завдання: ребуси; тести; інтерактивні вікторини «що не так?», «так чи ні» та інші.
Вчимося, працюємо, стаємо професіоналами!

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x