Другий день декади

Робота триває. 👩‍💻

Обговорили зі здобувачами освіти важливі, актуальні та одвічні теми!☝️✍️

✅️“Наша безпека у воєнний час” – корисні та практичні поради від викладача біології та хімії Складанюк Анни Олександрівни.👨‍🎓

✅️“Місце любовної теми у творчості Івана Франка. Лірична драма “Зів’яле листя” – урок української літератури. Роздуми 👩‍🎓здобувачів освіти, викладача української мови та літератури Латюк Вікторії Юріївни про важливість почуття любові, кохання у різних життєвих ситуаціях.

P.S.Заважають 🚀🚀🚀 робити все вчасно…

Але ми сильні💙💛, ми Переможемо!🇺🇦

Все буде Україна!🇺🇦

#Криворізькийпрофесійнийліцей

#декадазагальноосвітніхдисциплін

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x