Декада робітничих професій

4 грудня розпочала свою роботу декада робітничих професій металургійного профілю. А розпочала декаду майстер виробничого навчання пані Світлана, яка провела урок в/н з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» за темою: «Користування інструментом, захисними засобами, приладдям вимірів і пристосуванням». На уроці були розглянуті сучасні робочі місця електромонтера, їх комплектація сучасним інструментом та приладдям, а також питання техніки безпеки, які дуже важливі для електромонтера. Світлана Миколаївна звернула увагу здобувачів освіти на важливість формування відповідальних, дисциплінарних, комунікативних якостей, та бережливого ставлення до обладнання, матеріалів та інструментів. Урок дуже цікавий і важливий для майбутніх електромонтерів.

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x