Вітаємо нашу здобувачку освіти Юлію

Пишаємось нашою молоддю! 😊😊😊

Пишаємось, що ми українці!💙💛💙💛

Криворіжці прославляють рідне місто за межами країни. На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів у Албанії мешканка нашого міста стала п’ятою серед кращих.

з 16 по 26 жовтня в місті Дуррес, що в Албанії, тривав Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.
Криворіжанка Юлія Ковальова посіла п’яте місце на цих змаганнях. Дівчина боролася з суперницями у ваговий категорії до 49 кг.

Призерка показала наступний рівень підготовки – ривок 66 кг, поштовх 87, сума двоборства 153 кг.

Вітаємо нашу землячку з гарним результатом і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x