Вітаємо нашу здобувачку освіти Юлію

Пишаємось нашою молоддю! 😊😊😊

Пишаємось, що ми українці!💙💛💙💛

Криворіжці прославляють рідне місто за межами країни. На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів у Албанії мешканка нашого міста стала п’ятою серед кращих.

з 16 по 26 жовтня в місті Дуррес, що в Албанії, тривав Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.
Криворіжанка Юлія Ковальова посіла п’яте місце на цих змаганнях. Дівчина боролася з суперницями у ваговий категорії до 49 кг.

Призерка показала наступний рівень підготовки – ривок 66 кг, поштовх 87, сума двоборства 153 кг.

Вітаємо нашу землячку з гарним результатом і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

Минув Шевченківський тиждень активно, пізнавально, сучасно! Великого українця Шевченка побачили різним – від поета своєї доби до сучасного блогера, активного учасника Революції Гідності! Підсумок тижня такий: скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь, а слово Кобзаря житиме вічно! Для кожного майбутнього покоління українців Тарас Шевченко буде своїм, буде актуальним!

Найбільше і найменше… До чого тут Тарас Шевченко? Два цікавих факти, які вас обов’язково зацікавлять!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x