ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти 

Міжнародна кампанії “16 днів проти насильства” триває! 👍👍👍👍
І сьогодні з практичним психологом Альоною Пятуніною було проведено заняття зі здобувачами освіти “ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти”. Розглянули основні способи передачі, розвіяли міфи про хворобу та дізнались, як можна перевірити себе на наявність ВІЛ-інфекції🎗🎗

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом здобувачі освіти І курсу розповідають про основні факти цієї хвороби. Бережіть себе та пам’ятайте, що ваше життя залежить тільки від вас.


День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x