Воднева енергетика

19.12.22 року почав свою роботу предметний тиждень до дня Енергетика в закладі “Центр професійної освіти і навчання”. Розглядались теми: «Мала енергетика в потребах сучасної України». Активну участь у заході брала викладач нашого ліцею Терещенко Л.М. з темою проекту: “Воднева енергетика”. Любов Мефодіївна також презентувала відеоролик “Відбудуємо Україну разом!», підготовлений здобувачами освіти групи №4 за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.
Енергетика – це мирна професія, але необхідна для відбудови після ракетних атак окупанта. Недарма енергетиків називають “воїнами світла”.
Наша задача підготувати таких фахівців, які будуть відбудовувати нашу країну. Відбудуємо Україну разом!

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x