Воднева енергетика

19.12.22 року почав свою роботу предметний тиждень до дня Енергетика в закладі “Центр професійної освіти і навчання”. Розглядались теми: «Мала енергетика в потребах сучасної України». Активну участь у заході брала викладач нашого ліцею Терещенко Л.М. з темою проекту: “Воднева енергетика”. Любов Мефодіївна також презентувала відеоролик “Відбудуємо Україну разом!», підготовлений здобувачами освіти групи №4 за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.
Енергетика – це мирна професія, але необхідна для відбудови після ракетних атак окупанта. Недарма енергетиків називають “воїнами світла”.
Наша задача підготувати таких фахівців, які будуть відбудовувати нашу країну. Відбудуємо Україну разом!

До тематичного тижня присвяченого Дню Європи зі здобувачами освіти І та ІІ курсу було проведено виховну годину “Європейські цінності”. Україна прагне приєднатися до родини країн Європейського Союзу. Європа – це не мета, а засіб досягнення мети. Такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення.

В рамках проєкту “Нова фабрика 2.0” від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” 30 квітня відбулась екскурсія для здобувачів освіти ІІ курсу за професією “Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” до цеху по виконанню електрогазозварювальних робіт ТОВ “Ливарно-механічний завод”. АрселорМіттал Кривий Ріг 2 травня в рамках проєкту «Нова фабрика 2.0» від ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг ” […]

Завершився фінальний етап обласного конкурсу “Психолог року -2024” в якому взяла участь наша креативна, талановита та активна психологиня Альона Пятуніна! Під час підготовки пані Альона вкотре довела свій високий професійний рівень та творчий підхід у роботі зі здобувачами освіти! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалюватись і зростати!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x