Виховна година “День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”

Війна – це коли ти на єдиній виховній годині здобувачам освіти розповідаєш про початок Другої світової війни у 1939 році, а в голові лютий 2022…Війна – це коли ти розказуєш про звірства нацистів, про Холокост, про концентраційні табори, а в голові Буча, Ірпінь, Маріуполь… Війна – це коли ти розповідаєш про бомбардування міст України нацистами… І лунає сигнал тривоги… І ти мусиш перервати розповідь і бігти в укриття… Так важко День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щє ніколи не проводили Сльози… Біль.. Віра… Надія… Пам’ятаємо! Перемагаємо!

#УС_ПТО_Дніпропетровщини

#Саксаганськиий_район

День міста

З нагоди 248 річниці з Дня народження міста ми трохи порадували гостей свята майстер-класом з виготовлення патріотичних стрічок, розказали про свій заклад освіти та здивували майстерністю наших здобувачів освіти, яка втілена в креативні поробки електрогазозварників та електромонтерів.

Воїни світла

Позитивні емоції здобувачів освіти просто зашкалюють! . Участь нашої команди “Воїни світла” у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл”(“Джура”) подарувала спортивне загартування, дух до перемоги та злагоджену роботу юнаків та дівчат. Ми пишаємось вами! Українці непоборна нація!

Відповідальна поведінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху. 17 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї пройшли практичні заняття з правил безпеки на дорозі. Адже знання правил та їх виконання може зберегти життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x