Виховна година “День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”

Війна – це коли ти на єдиній виховній годині здобувачам освіти розповідаєш про початок Другої світової війни у 1939 році, а в голові лютий 2022…Війна – це коли ти розказуєш про звірства нацистів, про Холокост, про концентраційні табори, а в голові Буча, Ірпінь, Маріуполь… Війна – це коли ти розповідаєш про бомбардування міст України нацистами… І лунає сигнал тривоги… І ти мусиш перервати розповідь і бігти в укриття… Так важко День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щє ніколи не проводили Сльози… Біль.. Віра… Надія… Пам’ятаємо! Перемагаємо!

#УС_ПТО_Дніпропетровщини

#Саксаганськиий_район

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.Слава Україні! Героям Слава!

Вітаємо нашу Ковальову Юлію, здобувачку освіти ІІ курсу за професією “Касир(в банку); контролер у банку” з І місцем в Чемпіонаті України з важкої атлетики серед дорослих(вагова категорія до 49кг), м. Хмельницький. Пишаємось нашою молоддю! Наближаємо Перемогу!

Сьогодні ми зустрілись онлайн із здобувачами освіти І-ІІІ курсу на єдиній виховній годині “Україна Сильна та Незламна. Вільна та Незалежна”Квест неймовірно сподобався дітям!!!Познайомились, поспілкувались, пригадали… Скучили, налаштувались на роботу, далі буде… Висновок: молодь у нас неймовірна!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x