Академія Cisco – нові можливості

Тиждень Інтернет-безпеки продовжується. 7 лютого методист Криворізького професійного ліцею Білик С.А. провела інформаційний захід “Академія Cisco – нові можливості”. Як і де навчитися безпечному користуванню всесвітньою мережею, як правильно захистити свої дані? Відповіді на ці та інші питання здобувачі освіти дізналися, прослухавши інформацію про американську транснаціональну компанію Cisco, про Мережеву Академію Cisco Networking Academy, та про курси, які дають необхідні знання для безпечного користування Інтернетом.

Минув Шевченківський тиждень активно, пізнавально, сучасно! Великого українця Шевченка побачили різним – від поета своєї доби до сучасного блогера, активного учасника Революції Гідності! Підсумок тижня такий: скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь, а слово Кобзаря житиме вічно! Для кожного майбутнього покоління українців Тарас Шевченко буде своїм, буде актуальним!

Найбільше і найменше… До чого тут Тарас Шевченко? Два цікавих факти, які вас обов’язково зацікавлять!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x