До уваги здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України

Державні заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області пропонують здобувачам освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України продовжити навчання на своїй базі доступними можливостями та наявними ресурсами закладів. Для продовження навчання необхідно заповнити анкету!

Анкета https://forms.gle/Sx3qDFV9Fo7CFDc5A
Іноді, обираючи професію, людина не враховує свої можливості, а обирає так звані "модні” професії та навчання у престижних навчальних закладах. Однак здобуття таких професій не завжди гарантує працевлаштування. Сьогодні в Україні відроджується виробництво, оновлюється обладнання підприємств та зростає попит на кваліфікованих працівників. Нові вимоги до робітників супроводжуються покращенням умов праці та зростанням заробітної плати.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x